Citlivá pleť na jaře, alergie na sluníčko

Citlivá pleť na jaře, alergie na sluníčko

Příroda se probouzí k životu, máme tady jaro. Těšíme se na sluncem zalité dlouhé dny a teplé večery. Očekáváme , že se nám přes léto spraví nehty, vlasy budou pevnější , lesklejší a poddajnější a kůže hladší. Radujeme se, že nebudeme muset tolik používat makeup. Přesto nemalé procento populace očekává nástup jara s obavami. A to nejen z pylové sezóny, ale i ze zmiňovaného sluníčka. Kůže je najednou citlivá, zarudlá a přesušená, urputně svědí a dělají se pupínky. Máme sluneční alergii.

DAYLONG SENSITIVE SPF 50+,SPF 30+

Vysoce účinný opalovací přípravek proti UV záření, které způsobuje stárnutí DNA buňky a sluneční alergii. Vhodný i pro velmi citlivou pleť.  Chrání před vznikem vrásek a pigmentových skvrn způsobených slunečním zářením  Neutralizuje volné radikály, které poškozují kůži (obsahuje přirozené antioxidanty s UV absorpčními vlastnostmi). Aktivně chrání a obnovuje buňku a buněčnou DNA díky kombinaci extraktu z rozmarýnu, rýže, cukrové řepy a slunečnicového oleje Nově v nabídce také první tónovaný Daylong BB-fluid sensitive (opalovací krém a make-up dohromady) se zmatňujícím efektem. Aplikujte 30 minut před opravdu každým pobytem na slunci. Používejte místo denního krému, v případě velmi suché pleti pak pod váš denní krém. Na dovolenou k moři nebo při prvním pobytu na slunci po zimě určitě volte Daylong sensitive 50+, stejně tak jako při velmi citlivé světlé pleti, se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn. Na pozdní léto vám bude stačit Daylong sensitive SPF 30+.

LA ROCHE POSAY TOLERIANE ULTRA FLUIDE

Intenzivní dlouhotrvající zklidňující péče pro ultra citlivou pleť náchylnou k alergiím. Okamžitá hydratace i dlouhotrvající úleva. Vhodný i na citlivé oční partie. Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pleť a oční okolí. Při pobytu na slunci aplikujte prvně Daylong sensitive 50+ opalovací krém a poté až Toleriane ultra fluidní krém.

HYPERICUM PERFORATUM 15CH

Homeopatický přípravek od firmy Boiron, prevence fotodermatóz (alergie na slunce). Začněte užívat 14dní před plánovaným začátkem slunění, či ihned s příchodem prvních slunečních paprsků na jaře. Dávkujte 1x denně 5 granulí. 

KOLOIDNÍ MINERÁLY A STRAVA

Na jaře odlehčete váš jídelníček, detoxikujte játra (např. ostropestřec mariánský), omezte nebo zcela vynechejte živočišné produkty a maso a doplňte minerály. Ideální jsou koncentrované koloidní roztoky přírodních minerálů a stopových prvků (Fytomineral Energy nebo Koloidní minerály PharmaActiv), jež jsou pro tělo maximálně vstřebatelné.

  • Přispívají k regeneraci a správné funkci buněčného systému
  • Zlepšují vstřebávání vitamínů, minerálů a živin 
  • Jsou zdrojem vitality a síly

Podporované platební karty

Visa
Visa Electron
MasterCard
Maestro

Přijímáme poukázky

Ticket Compliment Dárkový
Ticket Medica
Ticket Multi
Ticket Benefits Card
Benefit Plus
Cafeteria moje Benefity od Sodexo
UP Unišek
UP Cadhoc
ePass od Sodexo
e-Ticket
UP Gallery Beta
Sodexo Vital Pass
Sodexo Vital Pass
Flexi Pass Card