Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Výdej léku na předpis
volný prodej

Léky na lékařský předpis a na poukaz , výdej na žádanky pro zdravotnická zařízení , organizace a firmy , léky bez receptu, doplňky stravy, léčebná kosmetika, čaje, homeopatika, zdravotnické prostředky a mnoho dalšího.

Individuální konzultace
Vaší léčby

Kontrola správnosti užívání předepsaných léků, kontrola interakcí mezi léky, doporučení čeho se při léčbě vyvarovat, zvláštní opatření při současném užití léků a doplňků stravy, nežádoucí účinky, dieta a úprava životosprávy.

Objednávání neregistrovaných
léčiv

Zajišťujeme objednávky léčiv neregistrovaných a neobchodovaných v ČR, poskytujeme informační servis a také dovoz.

Příprava
Magistraliter

Laboratorní příprava mastí, prášků, čípků a dalších dle receptu, ale i podle individuálních přání zákazníků. Velký sortiment lékárenských surovin skladem, prodej kelímků, lékovek, odběrových zkumavek, kapacích lahviček a dalších.

Sběr nepoužitelných
léčiv

Poškozené, prošlé a jinak nepoužitelné léky a zdravotnický materiál odevzdávejte u nás v lékárně. Jedná se o nebezpečný odpad, který se nesmí vyhazovat do komunálního odpadu, ani splachovat do wc.

Zdravotnické
potřeby

Ortopedické pomůcky, vložky do bot, korektory, punčochy, bederní pásy, chodítka, nástavce na wc, berle, hole, ortézy, obinadla, teploměry, tlakoměry, glukometry, inhalátory, rehabilitační pomůcky a míče a mnoho dalšího.

Prodej dárkových
poukázek

Dárkové poukázky na nákup léků, doplňků stravy, kosmetiky aj. v hodnotě 300, 500, 800 a 1000kč pro zákazníky, firmy, školy a ostatní instituce a organizace. Dárkové poukázky v designu a zvolené hodnotě na přání.

Kontaktní
čočky

Objednávejte kontaktní čočky, roztoky na čočky, čističe na brýle a další na www.lentiamo.cz a vyzvedávejte u nás v lékárně.

Bezlepkový sortiment
v lékarně

Rezervujte si své bezlepkové potraviny na bezlepek.pharmapoint.cz a vyzvedávejte u nás v lékárně.

Podporované platební karty

Visa
Visa Electron
MasterCard
Maestro

Přijímáme poukázky

Ticket Compliment Dárkový
Ticket Medica
Ticket Multi
Ticket Benefits Card
Benefit Plus
Cafeteria moje Benefity od Sodexo
UP Unišek
UP Cadhoc
ePass od Sodexo
e-Ticket
UP Gallery Beta
Sodexo Vital Pass
Sodexo Vital Pass
Flexi Pass Card
Lemon Pay